Jak zrobić idealny makijaż

Zrobienie perfekcyjnego makijażu nie jest wyłącznym przywilejem wizażysty. Wspaniały makijaż można zrobić nawet dzięki słońcu - to tylko kwestia wprawy, wybrania odpowiednich trików, które pasują do Twojego rodzaju skóry i do okazji. Dobra sztuczka polega również na zatuszowaniu mankamentów i ukryciu niedoskonałości skóry, ale musi dawać naturalny efekt, nie tworząc "maski". Musi ona podkreślić i uwypuklić piękno, a nie je zakrywać.

Przyjrzyjmy się więc bliżej jak zrobić idealny make-up:

piekny makijaz

Zrobienie perfekcyjnego make-upu zaczyna się od dokładnego oczyszczenia twarzy, zmycia makijażu  z oczu przy pomocy mleczka kosmetycznego i toniku do twarzy oraz płynu do demakijażu. Te produkty musisz dobrać zgodnie z konkretnymi potrzebami Twojej skóry.

Po ostrożnym oczyszczeniu należy nawilżyć skórę twarzy a następnie nałożyć krem nawilżający przeznaczony specjalnie dla rodzaju Twej skóry. Rozprowadź go po twarzy tak, by uzyskać efekt liftingu, wygładzenia rysów twarzy i ukrycia wszelkich zmarszczek. Następnie użyj korektora pod oczami. Wklep go w miejsce każdej niedoskonałości twarzy a potem delikatnie osusz pudrem. Nałóż podkład w płynie, w postaci pudru lub pudru mineralnego - wedle Twych potrzeb - w jednakowy sposób. Później nałóż cienką warstwę pudru oraz różu ciemniejszego od Twej karnacji, ale tylko na policzkach.

W zależności od tego, dokąd się wybierasz, wybierz kolor i konsystencję cieni do cienie do powiekpowiek oraz szminki. Jeśli ma to być makijaż na co dzień, np. do pracy, możesz nałożyć przezroczysty błyszczyk lub jasny cień na całej powierzchni powieki lub jasnobrązowy cień na powiece wraz z jaśniejszym na łuku, coraz bledszym w miarę oddalania się od powieki, co wydłuży spojrzenie.

Jeśli ma to być makijaż wieczorowy, możesz użyć jaśniejszych kolorów i/lub brokatu.

Następnie zastosuj kredkę i grubą warstwę tuszu do rzęs. Na dzień malując usta nakładaj błyszczyk jasny lub w kolorze ust. Wieczorem zaś pomaluj kredką krawędzie warg, a pozostałą część wypełnij bardziej lub mniej wyraźną szminką. 

Zależności od kształtu warg które szminka należy wybrać?

Usta, twarz jest co najmniej tak samo ważne, jak oczy regionu. Również o wielkim znaczeniu pod względem atrakcyjności i kobiecości. Dlatego dużą rolę w naszym życiu, pomadki do ust. Jak więc należy wyborców szminka, w zależności od tego, jak usta? Wystarczy spojrzeć na nasz katalog by ułatwić!

Jeśli masz wąskie wargi.

Rób  te rzeczy!

Jeśli masz cienkie wargi, od matowej szminki powinieneś  trzymać się z daleka. Ponieważ jego celem jest zaostrzenie usta szminki są struktury dla nich jeszcze więcej. Bardzo ciemne szminka na ustach pokazanie mniejszych trzymać się z daleka.wargi

Dodaj do nich!

Światło w kolorze pomadki jest grubsze warg jest w stanie wyświetlone. Linii warg tworzy iluzję pełniejsze usta kolor zbyt. Inną alternatywą jest wdrożenie transparentny błyszczyk. Jasność, a jego usta więcej światła odbitego pełniejsze.

Konturówka w tym momencie przyjść na ratunek. Jazdy w górnej i dolnej wargi ust usta kolorowe zastosować. Następnie wszystkie tego samego koloru, Pióro farby, jej usta i szminka.

Wskazówka : Znajduje się w środku górnej wargi w kształcie litery v i dolnej wargi trwa krawędzie pouczające.

Jeśli masz pulchne wargi...

Rób  te rzeczy!

Wiele kobiet marzy o pełne usta zbyt grube, jeśli uważasz, że masz już  z dala od blasku.

Dodaj do nich!

Jeśli kobiety, można użyć  szminki ciemne matowe i są łatwo dostępne. Burgundy, czerwony i żywe róże jest idealny dla Ciebie. Kolory delikatnie, można użyć dużo lepiej przewagę, którą masz. Na szczycie rumienić  szminka lub przezroczystego proszku, daje  matowy wygląd.

Wskazówka: Jej usta przed nałożeniem szminki : cienka rumieniec. Więc bądź  pewna, że skok więcej wargi kształt będzie wyglądać piękniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *